Настільна гра для дітей і дорослих SKYJO Максимізувати

Настільна гра для дітей і дорослих SKYJO

У картковій грі SKYJO мета полягає в тому, щоб зібрати якомога менше очок
Як тільки гравець досягає 100 очок і більше, виграє гравець з найменшою кількістю очок.
Гравці: Для 2 - 8 гравців.
Вік: від 8 років і старше.
ТРИВАЛІСТЬ ГРИ: близько 30 хвилин.
МОВА: англійська,
ВМІСТ: 150 ігрових карт, 1 ігровий блокнот

Детальніше

110 грн

ПРАВИЛА ІГРИ SKYJO
ІДЕЯ І МЕТА ІГРИ
Гра Skyjo проходить в кілька раундів і завершується, як хтось із гравців набирає 100 або більше очок. Перемагає гравець, який набрав найменше очок.
Таким чином, ціль цієї гри - по можливості уникати високих карт.
ПІДГОТОВКА ДО РАУНДУ ГРИ
Спочатку всім гравцям із добре перетасованої колоди лунає по 12 карток обличчям вниз. Потім на середину столу викладається відкрита мапа, яка формує колоду скидання. Колода, що залишилася, кладеться поруч з нею обличчям вниз. Кадрий гравець викладає свої 12 карт у чотири стовпці, по 3 карти в кожному. Потім кожен гравець відкриває будь-які дві карти.
ПОЧАТОК ІГРОВОГО РАУНДУ
Гравець із найбільшою сумою очок двох відкритих карт отримує право розпочати
перший раунд.
Приклад: Гравець А відкрив карти 12 і -2, що у сумі дає 10. Гравець В відкрив 4 і 2, що у сумі дає 6. Гравець А отримує право першого ходу, оскільки сума очок його карток більша.
Гравець, який завершив поточний раунд, отримує право розпочати наступний раунд.
ПРОЦЕС ІГРИ
Гра починається з витягування карти. У гравця є вибір взяти верхню відкриту карту колоди скидання або верхню приховану карту колоди добору. Якщо він вибирає відкриту карту скидання, то повинен замінити її на одну зі своїх карт, яку демонструє відкрито. При цьому він може вибрати одну із відкритих або прихованих карток. Приховані карти не можна попередньо перевертати та дивитися. Обмінна карта відкривається та кладеться зверху колоди скидання.
Якщо гравець вибирає приховану карту з колоди добору, він може подивитися її та
вирішити, чи хоче він обміняти її на одну зі своїх прихованих чи відкритих карток. Якщо він її забирає, діє, як описано вище.
Якщо він хоче залишати собі витягнуту карту, то повинен покласти її в скидання і відкрити одну зі своїх прихованих карт. На цьому його хід закінчується, і хід переходить до наступного гравця за годинниковою стрілкою.
Раунд гри завершується, як тільки один із гравців відкрив усі свої карти. Після цього кожен гравець має ще один хід. Потім окуляри відкритих та прихованих карток кожного гравця підсумовуються та додаються до його поточного результату.
Гравець, який закінчив раунд, повинен мати найменшу кількість очок за підсумками раунду. Якщо у нього не найменша кількість очок (тобто, у іншого гравця менше або стільки ж очок), його окуляри, набрані в цьому раунді, подвоюються. Увага: це правило застосовується лише до позитивної суми очок.
Особливе правило: Якщо гравець відкриває або викладає три однакові картки
стовпці, то він повинен відправити всі карти цього стовпця на скидання. Це правило також застосовується в останньому ході раунду, коли карти, що залишилися, перевертаються і підсумовуються для підрахунку результатів. Ця трійка карт завжди повинна відправлятися в скидання після заміненої картки, якщо стовпець карток виходить в результаті обміну з колодою добору або скидання.
Закінчення гри
Наприкінці кожного раунду очки кожного гравця додаються до його поточного результату.
Гра закінчується після того, як хтось із гравців набирає 100 або більше очок.
Перемагає гравець із найменшим результатом

30 інших товарів в цій категорії: