Дерев'яні іграшки

Дерев'яні іграшки

Є 42 продукти.

  • Grid
  • List

Ніхто не буде сперечатися, що іграшки, здатні наповнити кімнату дитини домашнім затишком і теплом природи - це дитячі дерев'яні іграшки.

Інтернет-магазин toyworld.com.ua зібрав на своїх вітринах чудову колекцію іграшок з дерева для діточок самого різного віку.

Для самих маленьких рекомендуємо придбати дерев'яні іграшки-вкладиші. За допомогою таких наборів малюкові буде цікаво вивчити назви кольорів і розрізняти геометричні фігури, дізнатися назви фруктів і овочів, познайомитися з наземними видами транспорту.

Ми точно знаємо, що малюки не залишать без уваги дерев'яні збірні іграшки - яскраві пірамідки і веселі пазли-картинки. Іграшки з дерева теплі на дотик, граючи з ними, у дитини розвивається дрібна моторика. Всі деталі ретельно оброблені і покриті безпечними для дітей фарбами. Можна не турбуватися, якщо малюкові раптом захочеться спробувати свою іграшку на смак.

У серії дерев'яні розвиваючі іграшки для дітей представлено безліч наборів. Так улюблені всіма дітьми кубики теж є в цьому розділі каталогу. Наші кубики зовсім не прості! За допомогою них так легко вивчити алфавіт, скласти своє ім'я, а ще з ними так весело рахувати і вирішувати завдання.

Для старших дітей можна купити розвиваючі уяву будівельні конструктори.

Чудовим сімейною розвагою стане гра в доміно. Картинки на ньому такі барвисті, що можна грати в нього всім разом і одночасно вчитися.

Найлегший спосіб купити дерев'яні іграшки - це звернутися до ToyWorld. Він краще за всіх розбирається в дитячих забавах і розуміє, що краще за все купити дерев'яні іграшки для дітей, тому що вони екологічно абсолютно безпечні, прослужать вам довгі роки, а ще діти їх дуже люблять.